Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

термінали

comments.ua

Середа, 6 березня 2019, 12:41

З квітня банки будуть видавати тільки безконтактні картки Visa

термінали

Всі випущені українськими банками картки Visa будуть підтримувати опцію безконтактної оплати.

Про це передає Економічна Правда, посилаючись на FinClub

З квітня 2019 року всі випущені українськими банками картки Visa будуть підтримувати опцію безконтактної оплати.

За даними НБУ, станом на 1 січня 2019 року лише 10,7% платіжних карт в Україні були безконтактними (3,95 млн карток з 36,95 млн). Хоча кількість безконтактних платіжних карт за 2018 рік зросла на 44%.

При цьому 80% всіх платіжних терміналів в Україні вже приймають безконтактні платежі (221,5 тис. терміналів з 278,99 тис.).

Поштовхом до розвитку інфраструктури стала вимога міжнародних платіжних систем з 1 січня 2016 року встановлювати нові платіжні термінали виключно з модулем для безконтактного списування коштів. З 1 січня 2016 роки кількість платіжних терміналів зросла в Україні на 104,7 тис.

За словами директорки регіонального підрозділу Visa по країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE) Віри Платонової, в 2019 році Visa перегляне розмір комісій interchange і знизить комісії для операцій по картах лише з магнітною смугою, що буде стимулювати банки просувати безконтактні платіжні засоби.

При цьому платіжна карта, яка має можливість безконтактної оплати (технологія Visa payWave), також має і чіп, і магнітну смугу, щоб картою можна було розрахуватися в будь-якому POS-терміналі.

Нагадаємо, з 17 травня в Україні почала працювати система безконтактних мобільних платежів Apple Pay.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.