Новини

Львівська міськрада

Маршрут №18 складатиметься з двох частин

Маршрут №18 складатиметься з двох частин

novyny.lviv.ua

Маршрут №18 складатиметься з двох частин

Вівторок, 24 квітня 2012, 12:28

Маршрут №18 складатиметься із двох частин, у зв'язку із введенням на маршрут великих низькопідлогових автобусів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

На цьому маршруті працюватимуть автобуси MAN NL 223, які є значно новішими від тих, що наразі курсують містом.

«Перешкодою для організації перевезень на цьому маршруті автобусами такого класу стала непридатність Кривчицької дороги для курсування подібних машин. Однак цю задачу було вирішено шляхом введення трансферних квитків на маршруті для забезпечення максимальної зручності та незростання витрат мешканців цього району» – зазначили в управлінні транспорту та зв'язку Львівської міської ради.

Так, в загальному конфігурація маршруту абсолютно не змінюється, він лише складатиметься з двох частин: Кривчицька дорога – трансферна зупинка на вул. Личаківській (біля 28 заводу) – курсують автобуси малої пасажиромісткості; трансферна зупинка – Левандівка – курсують автобуси великої пасажиромісткості.

При здійсненні трансферу достатньо пред'явити водієві трансферний квиток, який видається на попередній ділянці маршруту. Тобто, в загальному вартість проїзду становить 2 грн. Графік руху автобусів малої пасажиромісткості складений таким чином, щоб забезпечувати трансфер без очікування на автобус великої пасажиромісткості.

Автобуси великої пасажиромісткості дозволять ефективно та якісно обслуговувати пасажирів на цьому напрямку.

Процес заміни автобусів малої пасажиромісткості триває і надалі. Управління транспорту і зв'язку ставить перед перевізниками мету: максимально швидко замінити транспортні засоби на автобуси з низьким рівнем підлоги пасажиромісткістю 80-180 пасажирів. Обґрунтована кількість таких автобусів на маршрутах Львова складає близько 300 одиниць.

Крім того, зараз з перевізниками обговорюється питання монтажу на зупинках громадського транспорту невеликих інформаційних табло з указанням точного часу відправлення автобусів на маршруті протягом дня для режиму робочого та вихідного дня. Саме така організація роботи дозволить значно підняти сервіс обслуговування на маршрутах громадського транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.