Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Левицького 10

вул. Левицького 10

city-adm.lviv.ua

Середа, 20 березня 2019, 12:45

Комісія з охорони культурної спадщини Львова розгляне порушення на вул. Левицького наступного тижня

Власнику будівлі загрожує максимальний штрав сумою 1 700 грн.

Про це повідомила прес-сулжба Львівської міської ради.

Сьогодні на засіданні міської комісії із порушення законодавства про охорону історичної спадщини було розглянуто 1 протоколів щодо незаконних дій на об'єктах культурної спадщини Львова в центрі міста.

Йдеться про заміну дерев'яних вікон чи дверей на пластикові та перепланування квартир на вул. Гребінки, 5, вул. Гнатюка, 20/22, вул. Чупринки, 68 та вул. Стрийська, 76. 

Власників 10 квартир оштрафували на 1700 грн. 

Також комісія розглянула порушення, вчинені на об’єктах культурної спадщини на вул. К. Левицького, 10, вул. Свєнціцького, 16 (вілла «Люсія»), вул. Вітовського, 35а (вілла Бачевського). До розгляду цих справ, і накладення максимального штрафу за вчинені порушення, комісія повернеться на наступному засіданні.

Нагадаємо, 15 березня, на вулиці Левицького власник квартири самочинно пробив дверний отвір замість вікна.

Зазначимо, що тепер за заміну дерев'яних вікон на пластикові в центрі міста штрафуватимуть не тільки власників приміщень, але й фірми, які виконували роботу.

Додамо, раніше Львівська міська рада затвердила розмір штрафів юридичним особам, що є власниками або уповноваженим ним органом чи замовником робіт на пам'ятках.

Також у квітні міський голова Львова Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу для вирішення проблемних питань збереження архітектурної спадщини Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.