Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Вівторок, 26 березня 2019, 16:40303

Львівська фірма займеться озерами з фільтратами на Грибовицькому сміттєзвалищі

ЛКП "Збиранка" замовила за 74 тис грн моніторинг джерел викидів забруднюючих речовин у озерах з фільтратами на сміттєзвалищі у Грибовичах.

КП Львівське комунальне підприємство "Збиранка" провело тендер у системі ProZorro на послуги з ідентифікації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин із стаціонарних нерегульованих та регульованих джерел викидів ЛКП "Збиранка", які переможець тендеру має постачати галереї до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 21 березня, участь у ньому взяли 5 компаній, а переможцем обрали ТОВ "НДВП Екологія", що запропонувало 74 998 грн за ідентифікацію джерел викидів. Додамо, очікувана вартість послуг становила 176 000 грн.

Як вказано у закупівлі, йдеться про відстеження, моніторинг забруднень у 4 водоймах-накопичувачах фільтрату, що знаходяться на території Грибовицького сміттєзвалища, та станції очистки фільтрату.

За даними порталу YouControl, ТОВ "НДВП Екологія" зареєстроване у Львові з 2003 року, займається технічними випробуваннями та дослідженнями. Кінцевим власником фірми є львів'янин Валентин Шевкіс. Розмір статутного капіталу підприємства становить 20 600 грн. 

Зазначимо, у вересні минулого року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив закупівлю обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища. Очищений фільтрат планують відкачувати у каналізацію міста.

Нагадаємо, міськрада ще у лютому 2018 року оголосила конкурс на очистку фільтратів, що накопичились на Грибовицькому сміттєзвалищі, однак через те, що переможця так й не обрали, був оголошений повторний конкурс.

У січні цього року документи на участь у тендері ЛКП "Зелене місто" на постачання та монтаж обладнання з очистки фільтрату сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі, який Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив 28 листопада минулого року, подали три компанії.

Як заявляв раніше директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують за 10 млн євро. У червні 2018 року тут почали підготовчі роботи для визначення кількості біогазу на сміттєзвалищі.

Додамо, минулого року інфільтрат з Грибовицького сміттєзвалища вирішили відкачувати у каналізацію Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: