Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

електроенергія

електроенергія

Четвер, 28 березня 2019, 12:52

Укрінтеренерго ще 2 місяці забезпечуватиме енергією неуважних споживачів

Компанія протягом 90 днів постачатиме електроенергію споживачам, які не обрали собі постачальника.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Кабінет міністрів дозволив "Укрінтеренерго" постачання електричної енергії його споживачам після 1 квітня. Рішення уряду ухвалено за пропозицією НКРЕКП та підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

1 січня 2019 розпорядженням Кабміну було призначено постачальника останньої надії (ПОН) "Укрінтеренерго". Однією із функцій ПОН є постачання протягом 90 днів електроенергії споживачам, які не обрали собі постачальника.

"Таким чином у ПОН є дві категорії споживачів: а). ті, хто не встиг до 1 січня 2019 року провести відповідні тендерні процедури та опинились на ПОН тимчасово; б). споживачі, до яких ніхто з постачальників не прийшов на тендер у зв’язку із високим рівнем заборгованості за електроенергію, це відомі боржники" – заявила голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко.

За даними НКРЕКП, на сьогодні, за три місяці діяльності ПОН, загальна заборгованість споживачів перед ПОН становить близько 1,8 млрд грн, тобто накопичується із швидкістю 600 млн грн в місяць.

Найбільшими боржниками постачальника останньої надії є державні вугледобувні підприємства (сумарна заборгованість близько 583 млн грн.), КП "Вода Донбасу" (180 млн грн.), Аульський водовід (близько 100 млн грн.).

Нагадаємо, що "Львівобленерго" ввело обмеження на споживання електричної енергії школам Ходорівської громади до 1,5 кВт.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.