Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

побілка дерев

побілка дерев

obozrevatel.com

Середа, 3 квітня 2019, 11:47

В Україні закликають не фарбувати дерева і бордюри навесні

Лев Парцхаладзе вважає, що практика побілки дерев та МАФів є неактуальною.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе, в українських населених пунктах потрібно відмінити існуючу ще з радянських часів практику білити вапном декоративні дерева, бордюри, огорожі, паркани та інші малі архітектурні форми під час підготовчих робіт з благоустрою та озеленення територій до весняного сезону. 

У Facebook провели опитування громадської думки щодо доцільності білити в містах дерева та малі архітектурні форми. Так, згідно з ним, 64% опитуваних проголосували проти біління бордюрів тощо, інші 36% все ще не готові відмовитися від цієї практики.

На думку заступника Міністра, чорно-білі дерева в 21 столітті – дуже суперечлива естетика і сумнівна користь, а білі бордюри - відвертий несмак. Крім цього, на таке біління ще й витрачаються кошти.

За словами Лева Парцхаладзе, сьогодні в Україні краще використовувати закордонну практику у благоустрої територій, зокрема, досвід європейських країн.

"Краще вже частіше робити розмітку на проїзній частині доріг, вирішувати проблему зі збором сміття в містах, а дерева не обов’язково фарбувати білим вапном, сьогодні існує багато альтернатив - спеціальних розчинів, які ніяк не позначаються на їх зовнішньому вигляді та вигляді наших міст", – підкреслив він.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.