Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівспецкомунтранс

Львівспецкомунтранс

Понеділок, 8 квітня 2019, 16:57

Стефанишин провалив закупівлю на охорону "Львівспецкомунтрансу"

"Львівспецкомунтранс" відмінив закупівлю на охорону своєї будівлі вартістю 480 тис грн.

Львівське комунальне підприємство "Транспортна фірма "Львівспецкомунтранс" провела тендер у системі ProZorro на послуги охорони, які переможець тендеру має надавати з 12 квітня до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 29 березня, у ньому взяли участь ТзОВ "Охорона-Сервіс-2" і Львівська філія ТзОВ "Венбест", однак їх пропозиції відхилили через те, що вони не відповідали умовам тендерної документації. Додамо, очікувана вартість послуг становила 480 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру мав облаштувати у будівлі комунального підприємства на вул. Жовківській, 18, один цілодобовий пост охорони:

- здійснення цілодобової фізичної охорони з безпосереднім виїздом на об’єкт наряду реагування, у разі надходження сигналу тривоги;

- надання послуги повинно здійснюватися цілодобово;

- працівники охорони, задіяні для надання послуг, повинні мати не нижче 3-го кваліфікаційного розряду та бути офіційно працевлаштовані.

- забезпечити надійну охорону майна, грошових коштів та інших цінностей у разі виявлення порушення цілісності об’єкта.

Нагадаємо, у січні цього року Львівська ОДА пред’явила претензію перевізнику ЛКП "ТФ "Львівспецкомунтранс" за складання сміття зі Львова на приватних земельних ділянках Київщини.

Додамо, раніше Держаудитслужба виявила зловживання у ЛКП ТФ "Львівспецкомунтранс" на понад 100 млн грн, однак для їх відшкодування аудитори повинні звертатися з окремим позовом до суду.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.