Новини

Вибори 2012

Найбільше бюлетенів зіпсували штампом "Вибув" на Донеччині та Львівщині

Найбільше бюлетенів зіпсували штампом "Вибув" на Донеччині та Львівщині

tvi.ua

Найбільше бюлетенів зіпсували штампом "Вибув" на Донеччині та Львівщині

Неділя, 28 жовтня 2012, 16:27

Найбільшу кількість порушень під час парламентських виборів в Україні щодо неправомірного використання у бюлетенях штампу "Вибув" зафіксовано в Донецькій та Львівській областях.

Про це  повідомила заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна, передає УКРІНФОРМ.

"Найнегативніше себе проявила Донецька область, зокрема, в окрузі №60 кілька разів 6 виборчих дільниць використали штамп "Вибув" неправомірно. Такі ж порушення були й у 115-му окрузі на Львівщині", - сказала Усенко-Чорна.

За її словами, таким самим чином 295 виборчих бюлетенів було зіпсовано у 192-ій ОВК (Хмельницька обл.) та 108 у 71-ій ОВК (Закарпатська обл.). Водночас, 121-а ОВК на Львівщині взагалі не проштампувала бюлетені, як того вимагала ЦВК.

Разом з тим, заступник голови ЦВК заперечила інформацію, поширену сьогодні в ЗМІ, що від таких нерозважливих дій комісії насамперед страждає політична партія "Свобода", навпроти якої в бюлетенях замість партії "Собор" помилково було проставлено штамп "Вибув". "Не можна сприймати цю ситуацію відносно того, що жертвою є ВО "Свобода", оскільки страждають, перш за все, виборці. Відповідно із законом, бюлетень, у якому відповідно до рішення ЦВК проставлено штамп "Вибув", вважається недійсним. І незалежно від того, за кого б не віддав свій голос виборець, незалежно від того, яку політичну партію він обирає, такий виборчий бюлетень все одно визнається недійсним. Головною жертвою таких нерозважливих дій членів ОВК якраз є громадяни України", - підкреслила Усенко-Чорна.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.