Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Міс Львів

Міс Львів

Міс Львів

Вівторок, 9 квітня 2019, 10:49

У Львові відбудеться конкурс краси "Міс Львів-2019"

Незабаром у Львові відбудеться гала-концерт "Міс Львів-2019", присвячений 10-ій річниці конкурсу.

Про це повідомила директор конкурсу Валерія Никифорець.

У вівторок, 16 квітня, о 19:00 у залі Львівської опери відбудеться ювілейний гала-концерт "Міс Львів-2019", присвячений 10-річчю конкурсу, на якому зберуться 10 титулованих "Міс Львів". 

Окрім титулу "Міс Львів", вручатиметься також титул "Міс Добре Серце" за реалізацію соціальних проектів, які традиційно організовують із громадською організацією "Розвиток громади". 

Також на сцені Львівської опери вручатимуть додаткові стрічки, а саме "Міс Дружба", яку обиратимуть самі учасниці конкурсу, "Міс Глядацьких симпатій", яку обиратимуть за результатами голосування на сайті 032, "Міс Фото" та "Міс Усмішка".

Ведучим вечора буде Тимур Мірошниченко. Також на сцені виступатимуть гурт Антитіла, Мама Ріка, Артем Пивоваров, Рекенвальд, BAKUN, буде присутня Катерина Осадча з "Світським життям".

Нагадаємо, для конкурсу "Міс Львів 2018" виготовили нову корону, для якої черпали натхнення у силуетах корони засновника Львова Данила Галицького. Переможниця "Міс Львів 2018" Наталія Болюх стала фіналісткою конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт 2018".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.