Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

виборча дільниця

виборча дільниця

Вівторок, 9 квітня 2019, 12:59

Мешканці Львівщини зможуть змінити місце голосування до 15 квітня

Українці, які повернуться з закордону на Вербну неділю, мають менше тижня часу для тимчасової зміни місця голосування.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Цьогоріч день голосування у другому турі припадає на Вербну неділю, тому в ці дні чимало українців повертатимуться з-за кордону, аби разом із родиною відсвяткувати Великодні свята. 

За словами начальниці відділу реєстрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Зоряни Павлів, щоб проголосувати, таким виборцям доведеться пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування і надати підтверджуючі документи, наприклад, квитки, довідку з роботи, місця навчання.  

"Нагадую, що в тих виборців, які перетинали кордон, перебувають на консульському обліку або перетинають кордон часто, у них виборча адреса може бути адресою закордонної виборчої дільниці. Для того, аби їм проголосувати в Україні, їм треба звернутися до відділу ведення реєстру виборців. Це може бути процедура як тимчасової зміни місця голосування, або ж зміна місця на постійній основі", – заявила вона.

Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування можна лише до 15 квітня. "Від вчорашнього дня відділи ведення реєстрів виборців розпочали приймати заяви. За один день таких заяв прийняли 350 штук. Відділи продовжують працювати в інтенсивному режимі", – заявила очільниця.

Зоряна Павлів сказала. що в першому турі було понад 20 тис охочих змінити місце голосування і звернулася до виборців, аби ті з розумінням поставилися до черг, які є у відділах ведення реєстрів виборців, а також сприяти скорішому оформленню зміни місця голосування.

Нагадаємо, в цьогорічних президентських виборах взяли участь 1 106 298 виборців Львівщини. Загалом у виборах Президента України могли взяти участь 1,9 млн виборців у Львівській області.

Також 2 виборцям Львівщини не дозволили проголосувати за ID-картками.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.