Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

затори

затори

Варта 1

Понеділок, 15 квітня 2019, 16:09

З липня в Україні запроваджують перехоплюючі автостоянки

З 1 липня у великих містах України зможуть проектувати перехоплюючі автостоянки для розвантаження центру від автівок.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідним рішенням унормувало можливість проектувати перехоплюючі автостоянки у великих містах України для розвантаження центру від надмірної кількості автомобілів. Норма вступає в дію з 1 липня.

За словами заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе, практика організації перехоплюючих автостоянок дуже розповсюджена у Європі та інших країнах світу, адже це значно полегшує транспортний рух у великих містах і розвантажує центральні райони від надмірної кількості автомобілів, зменшуючи проблеми з парковками та заторами на дорогах.

"Власник авто перед заїздом до центру міста може залишити своє авто на такій парковці і пересісти на громадський транспорт, щоб зручно дістатися до необхідного місця призначення. Створення таких перехоплюючих парковок в Україні унормовано у нових змінах у ДБН щодо автостоянок і з 1 липня вони вступають в дію", – поінформував він

Створення перехоплюючих парковок на в’їзді в центральні райони великих міст сприятиме підвищенню екологічного стану міст.

Згідно зі змінами у ДБН, перехоплюючі автостоянки мають розміщуватися поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метрополітену, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розташованого на під’їзді до центральної частини міста. Мінімальна відстань до вказаних об’єктів – 150 м.

До 50% машиномісць на перехоплюючих автостоянках мають передбачатися для довготривалого зберігання авто (протягом дня), до 25% машиномісць – для короткочасного зберігання (на декілька годин).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.