Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

аеропорт Львів

аеропорт Львів

Понеділок, 22 квітня 2019, 12:12

Аудитори перевіряють фінанси Львівського аеропорту

Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів бюджету та управління держмайном в аеропортах "Бориспіль" та "Львів".

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати України.

Рахункова палата проводить перевірку ефективності використання коштів бюджету та управління держмайном в аеропортах "Бориспіль" та "Львів".

"Відповідний аудит, у сфері авіатранспорту та використання повітряного простору вже розпочався у Міністерстві інфраструктури, Державній авіаційній службі та у аеропортах "Бориспіль" та "Львів", – йдеться у повідомленні.

Аудитори оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном держпідприємств.

"За результатами перевірки об'єктам контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіатранспорту та використання повітряного простору України", – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, у березні уряд схвалив пропозицію передати Львівський аеропорт  в концесію.

Додамо, на початку квітня у Львівському аеропорті офіційно представили авіарейс до Риги. З червня Італійська авіакомпанія Ernest Airlines відновить авіарейси зі Львова у Венецію. 

Зазначимо, у березні аеропорт "Львів" перевіз більше 130 тисяч пасажирів,відтак попит на авіаперевезення збільшився на 59,2%, порівняно з цим місяцем 2018 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.