Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

допомога дітям

допомога дітям

Четвер, 25 квітня 2019, 16:00

У Львові збільшили видатки багатодітним сім'ям

Матеріальну допомогу багатодітним сім'ям збільшать за рахунок зменшення видатків на надання допомоги при народженні дитини.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу "Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік". "За" – проголосували 51 депутат.

"Враховуючи позитивну динаміку надходження коштів до спеціального фонду міського бюджету Львова за січень-квітень 2019 року від пайової участі у розвитку інфраструктури Львова, пропонується збільшити план надходжень до спеціального фонду на суму 19 мільйонів гривень" – пояснила в.о. заступника директора департаменту фінансової політики Львівської міськради Ліліана Римар.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №250 "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям" від 13 березня 2019 року та для забезпечення фінансування таких виплат пропонується збільшити видатки на надання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях на суму 27 000,3 тисячі гривень, за рахунок зменшення видатків на надання допомоги при народженні дитини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.