Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. В. Навроцького, 31

вул. В. Навроцького, 31

google.com.ua

П'ятниця, 26 квітня 2019, 13:59

На вулиці Навроцього у Львові збудують 9-поверховий житловий комплекс

На території багатоквартирного житлового комплексу планують розмістити громадське приміщеннями, автостоянку та трансформаторну підстанцію.

Сьогодні, 26 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво ТзОВ "Новий люкс" багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими громадськими приміщеннями, автостоянкою та трансформаторною підстанцією на вул. В. Навроцького, 31 зі знесенням існуючих будівель.

Житловий квартал збудують на земельній ділянці площею 0,7819, яка призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 25%.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3 – зона
багатоквартирної житлової забудови (5-9 поверхів) відповідно до рішення
виконавчого комітету.

У Львівській міськраді встановили, що висота будівлі не повинна перевищувати 32,60 м у стінах. Будинок орієнтовно матиме 10 поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 48%.

За даними YouControl, ТзОВ "Новий люкс" зареєстроване майже півтора року тому за адресою вул. Навроцького, 31. Основний вид діяльності підприємства – організація будівництва будівельа, а розмір статуного капіталу компанії становить майже 1,5 млн грн.

Власником фірми є Пащак Ярослав, який також володіє ще 7 підприємствами, серед них ТзОВ "Мінерал", яке займається забором, очищенням та постачанням води, ТзОВ "Респект", основний вид діляьності – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, а також ТЗДВ "Львів-реставрація", яке займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.