Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

футбольний майданчик

футбольний майданчик

П'ятниця, 3 травня 2019, 16:47

У Червонограді відкрили два нові футбольні поля

У Червонограді спорудили 2 футбольні майданчики за обласною програмою "Спортивний майданчик".

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні у Червонограді відбулось урочисте відкриття спортивних майданчиків за обласною програмою "Спортивний майданчик" та програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах". Участь у відкритті взяли голова Львівської облради Олександр Ганущин та начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім'як.

Для облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям неподалік Червоноградської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8 використали 500 тис. грн з обласного бюджету та 1 млн. грн з місцевого.

Інший об’єкт відкрили на території Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 за програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах", та використали 750 тис. грн з місцевого та 730 тис. грн з державного бюджету.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Романа Хім’яка, за останні 5 років Червоноград посідає 1 місце в обласному рейтингу щодо введення в експлуатацію нових спортивних споруд.

На реалізацію "Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на період до 2021 року" виділили 25 млн грн. Відтак, до кінця року на Львівщині планують облаштувати ще 88 спортивних майданчиків.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.