Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Сергій Петлюк

Сергій Петлюк

Вівторок, 7 травня 2019, 16:55

Петлюк оновить експозиційні зали Львівського музею історії релігії

Львівський музей історії релігії витратить 425 тис грн на дизайн експозиційних залів, який розробить Сергій Петлюк.

Львівський музей історії релігії провів тендер у системі ProZorro на послуги з розробки дизайну експозиційних залів музею, які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 10 квітня, участь у ньому взяли Назар Сенів та Сергій Петлюк, які запропонували оновити зали музею за 400 000 грн і 425 000 грн відповідно. Переможцем обрали Сергія Петлюка. Додамо, очікувана вартість послуг становила 425 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має розробити тематико-експозиційний план 10 залів: Дохристиянські вірування на теренах України, Сакральний простір авраамічних релігій, Східне християнство, Вірменська церква, Католицизм, Протестантизм, Юдаїзм, Іслам, Буддизм та Українське християнство києво-візантійської традиції.

Сергій Петлюк – відомий художик, працює у галузі медійного мистецтва, інсталяції, живопису. Учасник українських та закордонних мистецьких фестивалів. Ще у 2013 році Варіанти взяли інтерв'ю у Сергія Петлюка.

Нагадаємо, ще у 2016 році Львівському музею історії релігії надали приміщення на вул. Братів Рогатинців, 39 для створення музею.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.