Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

На львівських вулицях з'являться чотири нових радари TruCam

На львівських вулицях з'являться чотири нових радари TruCam

Понеділок, 13 травня 2019, 10:36

На львівських вулицях з'являться чотири нових радари TruCam

З 13 травня на дорогах України зєявляться 25 нових радарів TruCam.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

З понеділка, 13 травня, кількість радарів TruCam, які фіксують швидкість на українських дорогах, зросте до 100 штук. Зокрема, у Львові появляться нові радари на проспекті В'ячеслава Чорновола, вулицях Городоцькій, Шевченка та Княгині Ольги.

За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, до 75 радарів, що вже працюють, додадуть ще 25, які будуть розташовані на ділянках з підвищеною аварійністю, причиною якої є переважно саме перевищення дозволеної швидкості.

Зазначається, що у місцях вимірювання швидкості стоятимуть попереджувальні знаки та службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками.

 "Все максимально відкрито і з максимальним попередженням, адже наша мета - не притягнути до відповідальності якомога більше, а попередити правопорушення, знизити швидкість. Залишається тільки одне - пильнувати за знаками і не порушувати", – заявив Білошицький.

"Тим, кому такого наполегливого попередження недостатньо, загрожує відповідальність - штраф 255 грн. (перевищення понад 20 км/год) або 510 грн. (понад 50 км/год)", – запевнили у поліції.

Нагадаємо, з 4 жовтня 2018 року патрульна поліція використовує новий пристрій вимірювання швидкості у місцях концентрації ДТП. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.