Новини

Львівська міськрада

У Львові цього року планують завершити ремонт трьох дитсадків

У Львові цього року планують завершити ремонт трьох дитсадків

newsua.com.ua

У Львові цього року планують завершити ремонт трьох дитсадків

Вівторок, 24 квітня 2012, 16:59

Цього року у Львові заплановано повністю відремонтувати дитячі садки на вул. Чукаріна, вул. Рильського та вул. Зубрівській. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У липні планують відкрити 6 груп у дитячому садочку на вул. Чукаріна, а вже у жовтні – 8-10 груп у садочку на вул. Зубрівській, 4 групи у садочку на вул. Рильського.

«Найпростіше буде завершити роботи на вул. Чукаріна, бо там залишилося небагато робіт. Ми плануємо там з липня відкрити всі групи. Більше буде зроблено робіт на вул. Рильського та вул. Зубрівській. Там треба підлогу, опалення, дах поремонтувати. Це великий об'єм роботи. Якщо все буде в порядку, у жовтні ми вже відкриємо групи і в цих садочках.

На вул. Чукаріна ми відкриваємо одразу 6 груп, це є 140 місць. На Зубрівській ми би відкрили і 8-10 груп, це би було ще 200 місць. На Рильського буде 4 групи – ще 100 місць. Усього на садочки мають виділити близько 6 млн. грн.» – повідомила в. о. начальника управління освіти Львівської міськради Катерина Гороховська.

Крім того, у Львові вперше на теренах Західної України у дитячому садочку №165, що на вул. Пулюя,27, відкрито групу компенсуючого типу з державним фінансуванням для дітей, хворих на аутизм. Як розповіли в управлінні освіти ЛМР, група має на меті адаптувати дітей з аутизмом до спілкування із зовнішнім світом, ввести їх в соціум, тобто сприяти розвитку соціалізації.

«Ми сьогодні в одному з найбільших садочків Львова, де навчається більше 325 дітей. Приємно, що в цьому садочку ми маємо окрему групу, де перебувають діти, які мають вади. Наше завдання – щоб ті діти були адаптовані до нормального життя. Приємно, що цей приклад є позитивним – діти живуть нормальним повноцінним життям. Такі діти потребують більшої уваги, тому хочу подякувати садочку за ініціативу. Такі групи буде відкривати відповідно до потреби. Світова практика показує, що на 10 тис дітей 5% є таких дітей, які мають вади», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.