Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

аварійний будинок

аварійний будинок

Вівторок, 14 травня 2019, 14:49

У травні Садовий виділив 194 тисяч на ремонт аварійних будинків у Львові

Йдеться про будинки, які загрожують обвалитися.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №213 від 13 травня 2019 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 194 тис грн на ремонт аварійних будинків у місті.

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова департамент житлового господарства та інфраструктури – в сумі 194 573,56 грн", – йдеться у документі.

Ці кошти підуть як оплата за капітальний ремонт житлових будинків, визнаних аварійними, що загрожують обвалом. Однак кількість цих будинків у розпорядженні не вказана.

Контроль за виконанням розпорядження поклали на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, цьогоріч за 5 млн грн відремонтують аварійні будинки на вулицях Миколайчука, Хмельницького та Базарній  за більш, ніж 5 млн грн.

Нагадаємо, 10 квітня, у мерії на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС погодили рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на ремонт 3 дитячих садочків та 10 аварійних будинків. А у березні міськрада виділила кошти на відновлення 4 аварійних будинків.

А ще 14 лютого у Львові, на вулиці Личаківській, 7 обвалилась стіна житлового будинку з якого відселили мешканців. 

Додамо, 4 січня 2018 року міськрада ініціювала обстеження фасадів будинків міста на наявність аварійних елементів, а також заборонила утеплювати фасади у будинках-пам'ятках архітектури.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.