Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

львівська маршрутка

Середа, 15 травня 2019, 10:00

У Львові до проведення конкурсу перевізників не курсуватиме маршрут №50

львівська маршрутка

Перевізник ТзОВ "Успіх БМ" відмовився обслуговувати маршрут № 50, відтак автобуси не курсуватимуть до кінця червня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник начальника управління транспорту міськади Ігор Собенко,12 травня закінчився термін дії договору, і перевізник ТзОВ "Успіх БМ" відмовився далі обслуговувати маршрут № 50.

Наразі маршрут № 50 є в переліку маршрутів, на які оголошено додатковий конкурс з визначення перевізників, який заплановано провест 20 червня.

"Коли відбувався конкурс з визначення перевізників, на обслуговування маршруту № 50 не подався жоден. Тому його обслуговував діючий перевізник ТзОВ "Успіх БМ", за тимчасовим договором. 12 травня закінчився термін дії тимчасового договору, і перевізник відмовився далі продовжувати обслуговувати цей маршрут, оскільки продовжений маршрут № 47а дублює № 50", – розповів Ігор Собенко.

Нагадаємо, управління транспорту Львівської міської ради оголосило конкурс з визначення автомобільних перевізників на 14 міських автобусних маршрутах загального користування. Мова йде про 12 маршрутів, на які не подався минулого року на конкурс жоден перевізник (серед них маршрут № 50), і 2 нових маршрути. 

Додамо, 26 квітня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення продовжити маршрут автобуса №47а до вулиці І. Величковського (мікрорайон Рясне-2).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.