Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Короленка, 1а

вул. Короленка, 1а

Середа, 22 травня 2019, 10:30

У Львові створять "Будинок воїна"

Львівська облрада прийняла рішення створити комунальний заклад "Будинок воїна" у Львові.   

Вчора, 21 травня, на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення про створення комунального закладу "Будинок воїна". "За" проголосували 59 депутатів.

За словами голови облради Олександра Ганущина, на розгляд профільних комісій було подано дві різні концепції використання Будинку воїна.

"Після зустрічі в суботу, 18 травня, з керівництвом різних спілок учасників АТО (ООС) було прийнято рішення створювати комунальний заклад, шукати компроміс у межах самих середовищ і проводити конкурс на посаду директора закладу. А на час проведення конкурсу завершити питання щодо підключення до основних мереж і призначити виконуючого обов’язки керівника комунального закладу" – зазначив Олександр Ганущин.

Зокрема, Будинок воїна планують облаштувати на вул. В. Короленка, 1а у Львові, де раніше знаходився Російський культурний центр. Будинок діятиме за пропозиціями волонтерських, благодійних, громадських організацій учасників АТО/ООС Львівщини.

Нагадаємо, на початку травня 2017 року згідно із рішення Львівського апеляційного суду Російський культурний центр звільнив приміщення у будівлі на Короленка, 1а.

Було вирішено, що у приміщенні повинні вести діяльніть організації, пов'язані із АТО. Тоді ж співвласниця ТОВ "Партнерпроектбуд", що зголосилась виконати проект реставрації, Людмила Мануйлик, оприлюднила кошторис ремонтних робіт у приміщенні, що коштували близько 5 мільйонів гривень.

Восени 2018 року тут відкрили "Будинок воїна".

Детальніше інтер'єр культурного центру можна оглянути у фотопідбірці Варіантів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.