Новини

Президент

Президент чекає від нової Верховної Ради України продуктивної співпраці

Президент чекає від нової Верховної Ради України продуктивної співпраці

soli.com.ua

Президент чекає від нової Верховної Ради України продуктивної співпраці

Середа, 31 жовтня 2012, 16:50

Президент України Віктор Янукович привітав переможців парламентських перегонів та зазначив, що чекає від нової Верховної Ради співпраці в напрямі модернізації, економічного розвитку та демократичних перетворень нашої держави.

 

Про це йдеться у зверненні голови держави до Українського народу.

«В Україні відбулися парламентські вибори. Наша країна ще раз підтвердила свою відданість демократичним стандартам розвитку. Дякую всім, хто проявив свою громадянську позицію і проголосував за майбутнє нашої держави. Також вдячний тим, хто організував проведення голосування і забезпечив правопорядок", - сказав Янукович.

Президент також висловив подяку міжнародним спостерігачам за участь у виборчому процесі.

«Всі зафіксовані недоліки мають бути виправлені на рівні виборчого законодавства. Ми зобов'язані не допустити їх повторення в майбутньому», – впевнений він.

Окрім того, Віктор Янукович привітав переможців парламентських перегонів, які отримали мандат довіри від Українського народу.

«Тепер ви повинні гідно працювати, аби виправдати надії своїх виборців. Я очікую від нової Верховної Ради співпраці в напрямі модернізації, економічного розвитку та демократичних перетворень нашої держави. Парламент повинен невідкладно перейти від виборчої риторики до робочого процесу і швидко сформувати свої робочі структури. В першу чергу депутати мають розглянути низку невідкладних законопроектів, яких вже давно чекає суспільство. Я закликаю новообрану Верховну Раду до конструктивної і продуктивної співпраці в ім'я успішного майбутнього країни. Адже наша спільна мета - працювати в інтересах держави і людей», – підкреслив президент. 

Джерело: Ліга. Новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.