Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

поліція

поліція

Понеділок, 27 травня 2019, 15:53

За 2 дні львівські поліцейські виявили 3 випадки підробки документів

На вулицях Городоцькій, Княгині Ольги та на виїзді зі Львова поліцейські виявили 3 водіїв з фальшивими документами.

Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.

Вчора на вулиці Городоцькій патрульні зупинили автомобіль Audi за порушення водієм правил дорожнього руху. Під час перевірки документів, інспектор побачив, шо дані на свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу нанесені лазерним способом, а не термосублімаційним.

Оскільки це не відповідає стандартам друку, патрульний попросив водія показати номер кузова автомобіля. Перевірка в базі показала, що номер різниться з офіційним. На місце події викликали поліцейських.

На вулиці Княгині Ольги під час перевірки документів у водія автомобіля Daewoo Lanos патрульний побачив ознаки підробки. На свідоцтві про реєстрацію шрифт не відповідав стандартам, був нечитабельним та сильно відрізнявся від офіційного. Водія разом з транспортним засобом супроводили до Франківського відділу поліції та передали слідчому.

На виїзді зі Львова інспектори зупинили автомобіль Audi за порушення правил дорожнього руху. Коли водій пред’явив документи, патрульний одразу побачив, що документ не відповідає стандартам та виготовлений неякісно. Перевірка в базі це підтвердила, оскільки інформація відрізнялася від офіційної. На місце викликали поліцейських.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.