Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Червоноград

Червоноград

chervonograd-city.gov.ua

Понеділок, 24 червня 2019, 17:35

Київська фірма встановить ІТП у школах і садочках Червонограда

Червоноградська міськрада замовила технологію для зниження рівня забруднення повітря у школах та дитячих садочках міста за 19,3 млн грн у фірми з Києва.

Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради провів тендер у системі ProZorro на впровадження технології для забезпечення зниження рівня забруднення атмосферного повітря на об'єктах соціальної сфери Червоноградської міської ради, які переможець тендеру має доставити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 13 травня, участь у ньому взяли дві компанії: ТОВ "ВілКом Монтаж" та ТзОВ "Будівельна компанія "Тепле місто", які запропонували за роботу 18 850 000 грн та 19 349 998,98 грн відповідно. Переможцем обрали ТзОВ "Будівельна компанія "Тепле місто", а очікувана вартість послуг становила 20 040 079,20 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має закупити, встановити і підключити обладнання для 35 індивідуальних теплових пунктів у 12 дитячих садочках та 14 школах, 2 дитячо-юнацьких спортивних школах, 2 будинках дитячої та юнацької творчості, гімназії на вул. С. Бандери, СК "Шахтар" на вул. Героїв Майдану, Нородному домі на проспекті Шевченка, у школі мистецтв та Сокальській станції юних техніків.

Додамо, індивідуальний тепловий пункт є одним з основних заходів з термомодернізації будівлі. Він призначений для того, щоб приєднати внутрішньобудинкові системи теплоспоживання – опалення, гарячого водопостачання  або вентиляції – до теплової мережі. Встановлення ІТП дає можливість регулювати подачу тепла в будівлі та керувати інтенсивністю подачі тепла залежно від погодних умов.

Гарантія устаткування має складати не менше, ніж 1 рік.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Будівельна компанія "Тепле місто" зареєстрована у 2017 році у Києві, займається монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Власником фірми є Олександр Лафіцький з Луганська. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 000 000 грн.

Нагадаємо, у 2017 році підприємства Червонограда викинули в повітря 13326,2 тонни відходів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.