Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вугільна шахта

вугільна шахта

Понеділок, 3 червня 2019, 13:20

На Львівщині розслідують обставини смерті гірників на шахті "Лісова"

Винуватим загрожує 8 років ув’язнення, а також трирічне позбавлення права обіймати певні посади.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Червоноградська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ознаками порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель людей.

Нагадаємо, що ідеться про трагедію, яка сталась 29 травня  селі Сілець під час обвалу породи присипало двох працівників шахти – загинули 22-річний та 48-річний гірники.  

На даний час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, з метою встановлення усіх обставин інциденту.

Зазначимо, що з метою розслідування причин та обставин нещасного випадку Головним управлінням Держпраці у Львівській області створено комісію зі спеціального розслідування, яка працює на шахті.

Після проведення необхідних першочергових слідчих та процесуальних дій, отримання висновку цієї комісії, буде призначено гірничо-технічну експертизу.

Наголосимо, що стан досудового розслідування перебуває на контролі органів прокуратури області.

У разі встановлення винних, їм може загрожувати до 8 років ув’язнення, а також трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. 

Нагадаємо, 29 травня на Сокальщині у шахті "Лісова" стався обвал породи, внаслідок якого загинули два гірники – Михайло Турко та Михайло Павлик.

Тоді ж президент України Володимир Зеленський відвідав шахту "Лісова" та пообіцяв забезпечити квартирами родини загиблих шахтарів,

Додамо, родинам загиблих гірників "Львіввугілля" виплатять по 100 000 гривень допомоги

Зазначимо, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун заявив, що загиблі гірники не мали знаходитися на місці обвалу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.