Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

університет Франка

Середа, 5 червня 2019, 16:07

ЗНО з історії України здавали більше 200 тисяч абітурієнтів

університет Франка

Вчора в Україні відбулося ЗНО з історії України.

Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з історії України, яке відбулося 4 травня, взяли 222 615 осіб, що становить 96% від загальної кількості зареєстрованих.

61 учасник ЗНО не зміг потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 41 – через запізнення.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 957 пунктах тестування забезпечували 38 627 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 111 громадських спостерігачів та 23 представники ЗМІ.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Зазначимо, 21 травня розпочалася основна сесія ЗНО, яка стартувала тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії.

Тестування з української мови і літератури відбулося 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології стартує 6 червня, з географії – 11 червня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.