Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Авіакомпанія YanAir

Авіакомпанія YanAir

П'ятниця, 7 червня 2019, 11:41

Авіакомпанії YanAir заборонили виконувати польоти через проблеми з безпекою

Сертифікат експлуатанта ТОВ  YanAir призупинено до усунення компанією недоліків.

Про це повідомила прес-служба Державної авіаційної служби України.

Державіаслужба під час комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії YanAir виявила низку зауважень, частина з яких критичні, в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

У зв’язку з цим прийняли рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YANAIR з 00:00 UTC (03:00 за київським часом) 7 червня 2019 року.

Відповідно до процедури, сертифікат експлуатанта може бути відновлений після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

Ще у квітні 2019 року відбулась нарада під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо підготовки авіакомпаній, що здійснюють чартерні перевезення, до літнього сезону та недопущення масових затримок рейсів, спричинених технічним станом парку повітряних суден.

Нагдаємо, минулого літа авіаперевізник YanAir відкрив новий рейс зі Львова до Батумі, який згодом тимчасово призупинили через невиконання авіаперевізником фінансових зобов'язань.

Додамо, у липні українська авіакомпанія YanAir скасувала рейси за маршрутом Барселона-Львів-Барселона, а у вересні, авіакомпанія YanAir затримала Рейс зі Львова до Шарм-ель-шейху затримують на 5 годин.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.