Новини

Вибори 2012

Координаційний штаб захисту державності Львівської облради відновив свою роботу

Координаційний штаб захисту державності Львівської облради відновив свою роботу

1tv.com.ua

Координаційний штаб захисту державності Львівської облради відновив свою роботу

Понеділок, 5 листопада 2012, 09:58

Координаційний штаб захисту державності  Львівської облради відновив свою роботу з метою збереження результатів виборів народних депутатів.

 

Про це сказано в повідомленні прес-служби Львівської облради.

Ініціатором відновлення роботи Координаційного штабу стали фракції ВО «Свобода», «Фронт змін» та НРУ Львівської облради.

«Вибори народних депутатів супроводжуються застосуванням адмінресурсу, підкупом виборців, фальсифікаціями. У деяких округах Львівщини, а також по всій Україні впродовж кількох днів після закінчення голосування ОВК свідомо затягували виборчий процес, не оголошували підсумків, - йдеться у зверненні голів фракцій з приводу відновлення роботи Координаційного штабу.

«Вважаємо, що в такій ситуації органи місцевого самоврядування мають стати на захист чесних виборів, відстояти результати, захистити народовладдя і права громадян в Україні, як це відбулося після ухвалення антиконституційного закону «Про засади державної мовної політики»,  - наголошено у зверненні.

Нагадаємо, 5 липня у Львівській облраді було створено Координаційний штаб захисту державності України - в інтересах захисту державності України, прав і свобод громадян, передбачених статтею 10 Конституції України, внаслідок ухвалення Верховною Радою України Закону України “Про засади державної мовної політики”, з метою забезпечення громадської безпеки та громадського порядку під час проведення зборів, мітингів, маніфестацій, інших масових заходів. До його складу увійшли представники органів місцевого самоврядування Львівщини, громадські діячі. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.