Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

goloszmin.org

П'ятниця, 14 червня 2019, 09:40

Вакарчука профінансував екс-президент "Київстару"

Партія "Голос" представила трьох перших донорів, які зробили внески на її фінансування.

Про це повідомила прес-служба партії "Голос".

Вчора партія Святослава Вакарчука "Голос" оприлюднила інформацію про трьох перших донорів, які зробили внески на фінансування партії.

Зокрема, у перелік увійшли інвестиційний банкір, спеціаліст Dragon Capital з продажу боргових цінних паперів Сергій Фурса; регіональний президент Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу та країнах Африки Тарас Лукачук; екс-президент "Київстару", засновник спільноти талановитих мате-матиків Kontora Pi Петро Чернишов.

Перший внесок партія отримала від Святослава Вакарчука й, за його словами, Голос приймає фінансову чи іншу підтримку лише за умови, що донори не впливатимуть на незалежність партії, не поставлять під сумнів її репутацію та не будуть суперечити з нашими цінностями.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії "Голос" й що у список партії не потрапить жоден народний депутат останнього скликання, а також що він планує балотуватися у Верховну Раду на парламентських виборах. За кілька годин у його політичну партію зареєструвалося більше 2 000 учасників, а 50 волонтерів він включив до партійного списку Голосу на парламентські вибори.

Також лідер Голосу заявив, що його партія не фінансується за кошт олігархів й не буде об'єднуватися з іншими політичними партіями, а одним із завдань його партії у разі перемоги буде скасування мажоритарної системи.

Партія "Голос" оприлюднила списки партії для участі у дострокових парламентських виборах, а нещодавно відкликала двох мажоритарників у Луцьку та Києві через невідповідність критеріям: зв'язки із Опозиційним блоком і Віктором Медведчуком.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.