Новини

туризм

Львівські храми долучаться до проведення акції «Ніч у Львові»

Понеділок, 5 листопада 2012, 14:08

Нічні екскурсії до Домініканського собору з’явилися серед акцій «Ночі у Львові», яка триватиме із 16 по 18 листопада у музеях, театрах, галереях та на вулицях міста.

 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Під час «Ночі у Львові» у Домініканському соборі, який є центром молодіжного душпастирства, можна почути про життя святих, історію та сучасність церкви та зігрітися теплим чаєм.

«Ми запрошуємо подивитися у молоде обличчя святості. І таким чином зрозуміти, що не потрібно чекати якогось певного часу, аби стати святим. Кожен день, дарований нам Богом, може бути шансом жити, як святі. Історія церкви має святих, які у свої молоді, юні роки загинули за віру. Вони є прикладами відваги та мужності для сучасної молоді. Саме про це ми розповідатимемо під час акції», – зазначає голова Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, отець Тарас Милян.

Координатор акції «Молоді святі молодої церкви» Тарас Косар наголосив що це є добра нагода подивитись на храм Пресвятої Євхаристії по-новому: «Впевнений, львів’яни знають цю церкву, але у межах акції ми обіцяємо, що кожен обов’язково довідається щось нове».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.