Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміття на вул. Кирила та Мефодія

сміття на вул. Кирила та Мефодія

facebook.com

Четвер, 20 червня 2019, 10:25

Галицька РА видає львівських бізнесменів за безхатченків

Галицька РА роками дозволяє займатися бізнесом і незаконно складати сміття на вулицях міста, незважаючи на скарги мешканців, людям, яких асоціює з безхатченками.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці спільноти Гаряча лінія Львова.

Як дописала на Гарячу лінію Львова Людмила Годарева, на вулиці Кирила та Мефодія, 1 виникло стихійне сміттєзвалище. Натомість у Галицькій районній адміністрації повідомили, що це сміття складає безхатченко.

"Скеровано неодноразові звернення в поліцію з даного питання. Поліція повідомила, що було складено протокол та оштрафовано порушника" – наголосили у Галицькій РА.

Як написав один із дописувачів, що проживає поблизу, цей безхатченко "працює на смітникових контейнерах по вулиці Грушевського упродовж робочого дня. Разом із рідною сестрою. Мешкають вони та зареєстровані у розкішному мешканні по вулиці Івана Франка. Прізвища їхні чудово відомі усім працівникам Галицької РА та Галицького відділу соціального захисту. Вони щомісяця отримують пенсію по інвалідності І групи, пенсію по втраті годувальника та допомогу на двох дітей. Так як рідний брат цієї пари – колишній міліціонер".

За його словами, свій "бізнес" ця людина проводить не менше двох років: "він разом із сестрою складує сміття з контейнерів упродовж огорожі Ботанічного саду по вулиці Кирила і Мефодія. Згодом викликає мобільним вантажівку і забирає ці завали. Але не завше. Інколи після рясної зливи оці "піраміди" дають "сік" та перетворюються на ще одне джерело інфекцій, що стікає униз до тих самих контейнерів. А районна адміністрація валить усе на містичного "безхатька".

Як написала сьгоодні вранці ще одна дописувачка, йдучи на роботу вона побачила, як цей "безхатченко" складав сміття у машину – бус.

Зазначимо, у Львові вже кілька років працює Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє відновленню майнових та житлових прав. 

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб львівські безхатченки й мають право проголосувати.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.