Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

glavcom.ua

Четвер, 20 червня 2019, 15:21

Разумков заявив про теоретичне суголосся з партією Вакарчука

Голова партії Слуга народу Дмитро Разумков заявив, що не виключає можливості об'єднання з партією Вакарчука.

Про це повідомляє Українська правда.

Голова партії Слуга народу Дмитро Разумков у ході прямої лінії заявив, що теоретично партія Володимира Зеленського може об'єднатися з партією Голос Святослава Вакарчука. До того ж, Разумков назвав можливість такого об'єднання утопією.

"Питання ж ні з ким ти будеш об'єднуватися, питання – навіщо ти будеш об'єднуватися. Якщо ті завдання і цілі, які вони будуть ставити перед собою, співпадуть з ціннісними базисами партії Слуга народу, то, теоретично, об'єднання можливе" – сказав Разумков.

На запитання, чи буде об'єднання з тими, хто вже був народними депутатом, Разумков поки не може дати відповідь.

"Я б хотів побачити, за кого проголосує українське суспільство, і з тими, за кого люди проголосують, нам буде по шляху" – додав він.

Натомість заступник голови партії "Голос" Ярослав Юрчишин заявив, що теж теоретично допускає об'єднання партії Вакарчука з партією президента України Зеленського.

"Теоретично об'єднання можливе з будь-якою політичною силою, яка не є проросійською, яка готова реалізовувати програму, яка відповідає "Голосу". Тому так, справді, теоретично – цілком можливо" – сказав Юрчишин.

Нагадаємо, 21 травня Володимир Зеленський призначив дострокові парламентські вибори на 21 липня. Участь у виборах до Верховної Ради можуть взяти участь 1,9 млн виборців у Львівській області.

До того ж, Святослав Вакарчук заявив, що не має довіри до людей, які довго були при владі та те, що його партія "Голос" не буде об'єднуватись з іншими партіями.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.