Новини

Охорона здоров'я

Чорнобильці розпочали безстрокову акцію протесту у Львові

Чорнобильці розпочали безстрокову акцію протесту у Львові

http://soc-in.com

Чорнобильці розпочали безстрокову акцію протесту у Львові

Середа, 25 квітня 2012, 09:20

Сьогодні, 25 квітня, представники БФ «Діти Чорнобиля Львівщини» ропочинають безстрокову акцію протесту біля Львівської ОДА з вимогою виконати судові рішення і відновити чорнобильцям перерахунок пенсій.

На Львівщині понад 200 чорнобильців виграли судові позови і в середньому кожній людині держава заборгувала 70-80 тис. грн. Однак виконання судових рішень було припинено ще 1 листопада. 

Загалом на Львівщині мешкає 10 тис. осіб, постраждали від аварії на ЧАЕС.

У  грудні 2011 року чорнобильці дев'ять днів протримались у наметовому містечку навпроти приміщення Львівської ОДА. Люди припинили протест, оскільки повірили владі, яка пообіцяла ухвалити медико-соціальну програму захисту чорнобильців. Вони вимагали від центральної влади захисту своїх конституційних прав, тобто виплати встановленої пенсії, а від обласної влади – забезпечити їм безкоштовну медичну діагностику, звільнити кількох чиновників пенсійного фонду області, визначити переліку аптек, які реалізовуватимуть медичні препарати за пільговими цінами.

25 квітня близько 150 чорнобильців із Львівщини поїдуть у Київ, щоб 26 квітня приєднатись до загальноукраїнського акції протесту. І вже після отриманої відповіді від центральної влади визначаться, як діятимуть на місцях.

Джерело: Гал-інфо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.