Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

вибори

Середа, 26 червня 2019, 15:59

Майже 400 мешканців Львівщини голосуватимуть за межами області

581 виборець з інших областей обрав для голосування Львівщину, а 389 виборців з Львівщини голосуватимуть за межами області

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 26 червня в Україні понад 20 тисяч виборців скористалися можливістю тимчасово змінити місце голосування (ТЗМГ), з яких 838 осіб обрали виборчу дільницю в межах Львівської області.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, 257 з них – це мешканці Львівщини, які змінили місце голосування на іншу дільницю в межах області.

Із представників інших регіонів найбільше голосуватимуть на Львівщині донеччани (133), кияни (78), дніпряни (47) і луганці (43).  Натомість 389 мешканців Львівщини голосуватимуть за межами області, зокрема у Києві (74).

Зоряна Павлів зауважила, що Центральна виборча комісія спростила процедуру ТЗМГ. Тепер потрібно лише написати заяву про бажання змінити місце голосування та пред’явити паспорт. Зробити це слід до 15 липня включно, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування.

Вона також додала, що 28 червня, День Конституції, буде офіційним вихідним для працівників органів Державного реєстру виборців. А от наступні дні, 29 і 30 червня, усі відділи Реєстру у Львівській області прийматимуть звернення громадян відповідно до встановленого графіку (з 10 до 16, з перервою на обід із 13 до 14 години).

Нагадаємо, перед президентськими виборами 650 виборців Львівщини тимчасово змінили місце голосування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.