Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Четвер, 27 червня 2019, 12:20

Вакарчук скинув індивідуаліста Огньова з пароплава Голосу

Партія Голос відкликала кандидата у народні депутати Дмитра Огньова, який балотувався в одномандатному окрузі №121 Львівської області.

Про це повідомила прес-служба партії Голос.

Партія Голос вирішила відкликати кандидата у народні депутати Дмитра Огньова, який балотувався в одномандатному окрузі №121 Львівської області. Таке рішення було прийняте номінативним комітетом за результатами внутрішньої перевірки за численними зверненнями журналістів та активістів.

За результатами внутрішнього розслідування та за словами представників партії, Огньов схильний ставити особистий інтерес вище командної роботи. Це є прямим порушенням одного із дев'яти критеріїв, які партія висунула для кандидатів-мажоритарників.

Також команда партії Голос подякувала журналістам за пильність та закликає небайдужих громадян повідомляти про всі відомі факти порушень кандидатами принципів партії.

Нагадаємо, у травні Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії Голос й що у список партії не потрапить жоден народний депутат останнього скликання, а також він планує балотуватися у Верховну Раду на парламентських виборах. За кілька годин у його політичну партію зареєструвалося більше 2 000 учасників, а 50 волонтерів він включив до партійного списку Голосу на парламентські вибори.

Також лідер Голосу заявив, що його партія не фінансується за кошт олігархів й не буде об'єднуватися з іншими політичними партіями, а одним із завдань його партії у разі перемоги буде скасування мажоритарної системи.

А нещодавно під час концерту у Львові Святослав Вакарчук представивкандидатів своєї партії на мажоритарні округи Львівщини.

Крім того, партія "Голос" представила трьох донорів, які зробили внески на її фінансування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.