Новини

Президент

Янукович наклав вето на закон про органічні продукти

Янукович наклав вето на закон про органічні продукти

activebet.ru

Янукович наклав вето на закон про органічні продукти

Понеділок, 5 листопада 2012, 17:47

Президент України Віктор Янукович ветував закон про органічне виробництво продуктів харчування, аби автори його допрацювали.

 

Президент рекомендує авторам закону доопрацювати його в частині здійснення державного контролю виробництва і обороту органічної продукції у відповідності з законом «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Він також відзначає, що в законі передбачено, що маркування органічної продукції здійснюється за наявності відповідного сертифікату, при цьому сертифікат можна отримати на продукцію, якщо всі її інгредієнти є органічними, а також на продукцію, якщо частина інгредієнтів – неорганічні.

Отже, закон допускає можливість тримання в органічній продукції неорганічних інгредієнтів і її маркування при цьому як органічної, що не відповідає європейській практиці.

Окрім того, президент рекомендував доопрацювати статті, що стосуються регулювання цін на органічну продукцію, та привести їх у відповідність із законом «Про ціни і ціноутворення».

Джерело: Коммерсант

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.