Новини

Соціум

Понад 800 представників польської діаспори зареєстровані у Дрогобичі

Понад 800 представників польської діаспори зареєстровані у Дрогобичі

snap.com.ua

Понад 800 представників польської діаспори зареєстровані у Дрогобичі

Понеділок, 5 листопада 2012, 18:39

За офіційними даними, у вДрогобичі зареєстровані 800 мешканців польського походження, проте їхня кількість може бути набагато більшою.

 

Збереження польської культури, традицій та мови, а також впорядкування старого польського кладовища – такі цілі ставить перед собою Товариство польської культури і львівської землі з Дрогобича.

Активіст організації Віктор Возняк наголошує на важливій ролі Католицької церкви в збереженні польської культури. Завдяки зусиллям низки польських організацій, 1991 року дрогобицький костел, збудований на зламі ХІІІ-XIV століть був переказаний польській громаді.

«Тепер є богослужіння як по-польськи, так і по-українськи, і добре, що все більше людей приходить на українську месу. Ці люди – зі мішаних родин, і до польської культури вони приходять через Католицьку церкву», – наголошує Віктор Возняк.

Віктор Возняк додав, що в мультикультурному місті поляки відіграють важливу роль. У Дрогобичі зареєстровано 800 жителів польського походження. Однак – за словами Віктора Возняка – їх набагато більше.

Polskie Radio

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.