Новини

Батьківщина

Сьогодні розпочинається голодування Львівської «Батьківщини»

Сьогодні розпочинається голодування Львівської «Батьківщини»

Сьогодні розпочинається голодування Львівської «Батьківщини»

Середа, 25 квітня 2012, 09:58

Сьогодні, 25 квітня, розпочнеться безстрокове та добровільне голодування Львівської «Батьківщини» на знак солідарності зі своїм лідером, - повідомили у прес-службі партії.

«Зараз вирішуємо усі організаційні питання, аби розпочати голодування, - заявив лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик, який ініціює та очолює цю акцію протесту. – Намети плануємо розмістити у центрі Львова».

За його словами, у такий спосіб партійці «Батьківщини» протестуватимуть проти нелюдського та жорстокого поводження з Юлією Тимошенко.

«У таких ситуаціях ми не маємо права стояти осторонь або казати іншим, що робити. Це вже за межею якоїсь навіть чоловічої, я б сказав, гідності. Я поважаю цього політика, цю сильну та вольову жінку, яку не вдасться нікому зламати, і хочу бути з нею солідарний. Вона повинна відчувати, що вона не одна, - сказав Роман Ілик. - Кожен повинен сьогодні задуматися над тим, як проявити своє ставлення до влади. Не можна ігнорувати те, що відбувається. Не заради Тимошенко, заради себе. Ми маємо дітей, як дивитися їм у вічі? Вдавати, що все добре і ми приймаємо те, що відбувається в країні?» - зазначив Роман Ілик.

На думку Романа Ілика, аби відволікти увагу від того, що насправді відбувається у Качанівській колонії, влада розповсюдила фальшиве відео. «Якщо режим хоче спростувати факти фізичного насилля над Юлією Тимошенко, то хай оприлюднить відео, як її доставляли із колонії у лікарню. Це ніщо інше як цинічна та примітивна помста у стилі нинішньої правлячої верхівки», - зазначив лідер Львівської «Батьківщини».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.