Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Кривоноса, 31

вул. Кривоноса, 31

google.com.ua

Середа, 3 липня 2019, 14:50

Львівський підприємець придбав приміщення у будинку біля підніжжя Високого Замку

Приміщення на вул. Кривоноса, 31 продали за 200 тис грн підприємцю зі Львова, що становить на 50% менше, ніж його початкова вартість.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення цокольного поверху на вул. Кривоноса, 31 у Львові, загальною площею 36,2 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 28 травня, становила 315 840 грн, однак її зменшили до 157 920 грн, оскільки згідно з закону України про приватизацію комунального майна, на повторний продаж об'єкт виставляється зі знижкою у 50%.

Повторний аукціон стартував 27 червня, на нього подалися 4 учасників, а переможцем обрали підприємця зі Львова Святослава Гвоздинського, який запропонував за приміщення 200 000 грн.

Зазначимо, Святослав Гвоздинський зареєстрований як фізична особа-підприємець з 2001 року, займається консультуванням з питань інформатизації, організуванням конгресів і торговельних виставок, наданням послуг перекладу.

Триповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Личаківському районі Львова біля підніжжя Високого Замку. Споруджений у 1911-1913 рр. за проектом Станіслава Данковського з архітектурно-будівельного бюро Зиґмунта Федорського. Він є частиною комплексу чотирьох будинків (№31–37), у декорі яких переважають мотиви середньовічної архітектури. 

Нагадаємо, Львівська міськрада продала приміщення у будинку на площі Ринок, 37 за 45 млн грн фірмі з Києва.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.