Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Тимошенко

Прес-реліз,   Понеділок, 8 липня 2019, 15:56

Бюджетний процес зірвано, треба діяти негайно! – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Лідерка Батьківщини вважає, що потрібно негайно виводити бюджетний процес із колапсу.

На цьому наголосила Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і груп, передає прес-служба політичної партії.

"Внаслідок бездарного управління країною та хаосу ми маємо 7 млрд грн дефіциту державного бюджету. Це означає, що втрачена керованість бюджетними процесами, у нас продовжують накопичуватися внутрішні короткострокові запозичення, як сніжна куля, зокрема і в НБУ", – зазначила лідерка "Батьківщини".

Політик звернула увагу на те, що "ми вперше досягли критичної цифри у забезпеченні економіки кредитами". Адже, за її словами, для нормальної країни кредитами може бути видано не менше 80% ВВП, а зараз Україну довели до того, що на кредити – лише 24% ВВП.

Окрім того, як звернула увагу голова партії, зростає заборгованість шахтарям, у державі відсутня будь-яка політика щодо тарифів.

"Економіку знищують щодня. І це ще стара влада Порошенка – і уряд, і Національний банк. Треба включатися і діяти негайно", – запевнила вона.

Вона вкотре наголосила, що треба дати можливість президенту призначати відповідальних людей на відповідні посади та нарешті взяти ситуацію під контроль.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.