Новини

Соціум

Заміна дерев'яних вікон в центрі Львова на пластикові карається штрафом

Заміна дерев'яних вікон в центрі Львова на пластикові карається штрафом

pamjatky.org.ua

Заміна дерев'яних вікон в центрі Львова на пластикові карається штрафом

Вівторок, 6 листопада 2012, 15:37

Мешканці центральної частини Львова, які самовільно замінюють дерев'яні вікна на пластикові, повинні заплатити штраф від 850 до 1700 гривень.

Про це сьогодні на брифінгу розповіла начальник юридичного відділу Галицької районної адміністрації Оксана Яремко.

Як повідомила Оксана Яремко, на даний час Галицька районна адміністрація вживає заходи в межах чинного законодавства щодо відновлення самовільно встановлених вікон і приведення їх до автентичного вигляду. В районну адміністрацію подаються позовні заяви, які розглядаються на комісіях, складаються протоколи і виносяться постанови про накладення на громадян, які самовільно замінюють вікна, штрафних санкцій.

«Ми намагалися всілякими способами донести до мешканців інформацію про заміну вікон, навіть розклеювали оголошення в під'їздах, але, на жаль, люди продовжують самовільно замінювати вікна в центральній частині міста. Простіше було б погодити з районною адміністрацією та управлінням історичного середовища заміну вікон, аніж платити штрафи», - додала Оксана Яремко.

На сьогоднішній день, юридичним відділом Галицької районної адміністрації подано 38 позовних заяв до Галицького районного суду Львова про приведення віконних заповнень до автентичного вигляду. З них по семи заявах виконано рішення суду, 1 – залишено позов без розгляду (на підставі акту ЛКП про добровільне виконання), 5 – відкрито виконавче впровадження, 13 – на стадії судового розгляду, 5 – на стадії апеляційного розгляду, 2 – на стадії касаційного розгляду, 1 – закрито провадження в справі, 2 – прийнято рішення про відмову в задоволенні позову, 2 – закінчено виконавче провадження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.