Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Левко Прокіпчук

Левко Прокіпчук

Середа, 10 липня 2019, 10:32

Керівник ДФС звільнив головних митників у західному регіоні

Олександр Власов звільнив керівників Львівської, Волинської, Чернівецької та Закарпатської митниць звільнили через контрабанду на кордоні.

Про це в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що звільнив голову Львівської митниці Левка Прокіпчука та ще керівників трьох митниць – Волинської області – Євгена Шелігацького, Закарпатської – Станіслава Балуєва та Чернівецької – Миколу Салагора.

"Я прийняв рішення про увільнення від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Цю роботу будуть виконувати фахові спеціалісти з числа керівного складу митних департаментів ДФС" – заявив Олександр Власов.

Таке рішення він прийняв у звязку з тим, що Президент підписав Указ щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів. 

"Також будемо підключати технічні засоби митного контролю: сканери, ваги, системи фото-, -відеофіксації. Перший стаціонарний скануючий пристрій запускаємо до кінця липня на пункті пропуску "Порубне" Чернівецької митниці ДФС, що на кордоні з Румунією. Контрабанді буде складно пройти непоміченою" – додав Олександр Власов.

Він також зазначив, що планує зустріч з Максимом Нефьодовим, щоб обговорити практичну реалізацію Указу, напрямки та механізми, які ще можна задіяти для протидії контрабанді та порушення митних правил.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.