Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   П'ятниця, 19 липня 2019, 17:06

Кожен голос за Батьківщину – це шлях до державного успіху – Цимбалюк

Команда ВО Батьківщини має чітку покрокову стратегію розвитку країни, яку готова впроваджувати невідкладно упродовж наступних ста днів.

Про це в ефірі телеканалу Правда тут. Львів розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО Батьківщина Михайло Цимбалюк, інформує пресслужба регіонального партосередку.

За словами політика, кожен голос за Батьківщину – це голос за зниження тарифів, збільшення пенсій та зарплат.

"Підтримуючи ВО Батьківщина 21 липня, виборець голосує проти розпродажу української землі і національного надбання. Це знищення  корупційних схем, реальне покарання тих, хто останні щонайменше п'ять років розкрадав країну" – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник Батьківщини на Львівщині також наголосив, що парламентські вибори фактично є голосуванням за нового прем’єр-міністра України.

"Новому недостатньо досвідченому президенту потрібний сильний союзник. Молода команда повинна мати поряд того, хто може допомогти, порадити, скерувати у правильному напрямку. В парламенті та уряді мають бути фахівці своєї справи, бо чергових експериментів і помилок наша держава може не витримати" – розповів Михайло Цимбалюк.

"ВО Батьківщина – це не проект, зроблений під вибори. Це партія, яка відповідає за кожен свій крок упродовж всієї історію свого існування. Робитиме це і надалі. А тому з впевненістю заявляю, що кожен голос за Батьківщину – це шлях до державного успіху" – підсумував Михайло Цимбалюк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.