Новини

Львівська міськрада

Управління контролю ЛМР проведе перевірки в районних відділах освіти Львова

Управління контролю ЛМР проведе перевірки в районних відділах освіти Львова

life.pravda.com.ua

Управління контролю ЛМР проведе перевірки в районних відділах освіти Львова

Четвер, 8 листопада 2012, 17:20

Управління контролю Львівської міської ради проведе аудит у чотирьох районних відділах освіти Львова: Залізничному, Франківському, Сихівському та Шевченківському.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна.

«Зараз ми розпочинаємо внутрішні аудити у всіх відділах освіти міста Львова і будемо бачити результати», - додала Галина Слічна.
Управління аудиту та контролю ЛМР провело перевірки в Галицькому відділі освіти за період з 2010 до 2012 років та виявило порушення майже на 4 млн. грн. Ці порушення стосувалися зайвого та нецільового використання бюджетних коштів на заробітну платню.

Начальник юридичного відділення Львівської міської ради Гелена Пайонкевич повідомила, що на даний момент комісія, яка займається перевіркою порушень, ще не завершила свою роботу, тому визначати винних передчасно.

Гелена Пайонкевич також додала, що станом на сьогодні є цивільний позов щодо двох львівських шкіл галицького району, в якому повністю викладена вся аргументація. «Давайте дочекаємося відкриття справи і закінчення підготовчого провадження і переконаємося з чиєї вини ті майже 4 мільйони були або неправильно закладені в бюджет, або були зловживання шляхом недостатньої виплати премій працівникам», - пояснила Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, що на сьогоднішній прес-конференції Гелена Пайонкевич визнала факт знищення бухгалтерських документів шкіл Галицького району.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.