Новини

Правоохоронні органи

Суд Львівщини повернув у державну власність ділянку вартістю майже 20 млн. грн.

Суд Львівщини повернув у державну власність ділянку вартістю майже 20 млн. грн.

narodna.in.ua

Суд Львівщини повернув у державну власність ділянку вартістю майже 20 млн. грн.

Понеділок, 12 листопада 2012, 14:22

Господарськиq суд Львівської областізадовольнив позов прокуратури про розірвання договору оренди із ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» на земельну ділянку у Винниках вартістю 19,4 млн. грн.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратури Лвівської області.

«Прокуратура Личаківського району під час перевірки додержання вимог земельного законодавства встановила, що ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» у Винниках використовує земельну ділянку, площею 3,2 га загальною вартістю 19,4 млн. грн. Відбувається це на підставі договору оренди, укладеного з міською  радою ще 2008 року у зв'язку із набуттям права власності на об'єкт незавершеного будівництва», – зазначено у повідомленні.

Суди визнали недійсним договір купівлі-продажу цього нерухомого майна а за рішенням господарського суду Львівської області, задоволений позов прокурора Львова в інтересах Міністерства охорони здоров'я України в особі ДАК «Укрмедпром» до ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» про скасування державної реєстрації права власності на майновий комплексю. Отже, об’єкт на даний момент знаходиться у державній власності.

У зв’язку із цим прокуратура Личаківського району Львова в господарський суд Львівської області пред'явлила позов про розірвання вищевказаного договору оренди земельної ділянки та скасування запису про його державну реєстрацію. Цей позов суд задовольнив.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.