Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Маркіян Мальський

Середа, 11 вересня 2019, 13:20

Мальський сприятиме будівництву у Львові нової будівлі управління поліції

Маркіян Мальський

У Львівській області триває робота над проектом "Система швидкого реагування на інформацію про злочини".

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський взяв участь у конференції щодо відкриття проекту міжнародної технічної допомоги "Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львові".

Проект реалізують за фінансування Європейського Союзу у межах програми транскордонної співпраці Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, дофінансування з боку Львівської ОДА становить майже 3,5 млн грн.

"Протидія і запобігання злочинам є однією з ключових сфер, над якими працюють державні органи. Наші правоохоронці мають бути забезпечені сучасними технічними засобами, аби мати змогу адекватно реагувати на виклики. Такі проекти, що можуть стати знаковими для всієї країни, відіграють важливу роль в процесі будівництва нашої держави", – зазначив Мальський.

У межах проекту планують збудувати нову будівлю адміністрації управління, ремонт 6 районних відділків у Львові, придбання обладнання та транспортних засобів. Проект передбачає взаємодію усіх структур, що працюють у сфері забезпечення безпеки, та дозволить підвищити ефективність роботи органів безпеки.

"Поліція Львівщини розуміє, що проект дасть можливість наблизитись до потреб людей та перевести нашу роботу у формат надання якісних послуг. Порядок і безпека в тилу, на тлі військової агресії, відіграють неабияку роль. Наші захисники на передовій мають знати, що поліція може надати безпеку їхнім сім'ям на Львівщині", – наголосив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський.

Бюджет проекту становить 6 млн євро, а тематика охоплює покращення матеріально-технічної бази поліції Львівської області, введення в роботу технічних інновацій, забезпечення можливості цілодобового оперативного контролю за ситуацією у місті.

Цього року триватиме підготовчий етап, в межах якого розроблять проектно-кошторисну документацію, проведуть експертизу та організують тендер  на виконання робіт.

Нагадаємо, новим начальником Головного управління Національної поліції у Львівській області призначили Василя Віконського.