Новини

Львівська ОДА

У керівника Львівщини Костюка досить дивні уявлення про гендерну рівність

У керівника Львівщини Костюка досить дивні уявлення про гендерну рівність

У керівника Львівщини Костюка досить дивні уявлення про гендерну рівність

Понеділок, 12 листопада 2012, 15:47

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк під час зустрічі з послом США з особливих доручень з питань жінок у світі Мелані Вервір заявив, що Львівщина зробила значний прорив у гендерній політиці, однак не зміг навести на підтвердження своїх слів достатніх аргументів.

 «Дві жінки у нас очолюють районні адміністрації, жінки посідають низку керівних посад в облдержадміністрації. Хочу наголосити, що з появою жінок, ми досягнули більшої довіри та толерантності. Ми цінуємо ці якості. Навіть у такому складному шахтарському регіоні, як Сокальський, можна побачити прогрес», – відзначив Костюк. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Нагадаємо, що на Львівщині 20 районів і 9 міст обласного значення. Отож називати прогресом те, що керівниками двох районів є жінки, є явним перебільшенням.    

Нагадаємо, що у вищому керівництві Львівської області немає жодної жінки - ні по лінії ОДА, ні по лінії облради.

Також зазначимо, що важко назвати прогресом те, що депутати Сокальської облради нещодавно висловили недовіру голові Сокольської РДА Наталії Карташовій.  

Правда переконані, що коли Мелані Верві наступним разом відвідає Львівщину, як вона пообіцяла, борця за гендерну рівність Михайла Костюка так точно не буде на посаді голови Львівської ОДА. 

Нагадаємо, Мелані Вервір передостанній раз відвідала Львів в 2001 році. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.