Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Львів

Вівторок, 24 вересня 2019, 18:15

24 вересня: найпопулярніші запити у Google

Інформація про те, що українці найбільше шукали протягом цього дня.

Сьогодні, 24 вересня, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію про те, що вчора на саміті ООН в Нью-Йорку з емоційною промовою виступила Грета Тунберг – 16-річна активістка зі Швеції, яка отримала світову популярність через боротьбу зі змінами клімату. 

У серпні 2018 року, напередодні нового навчального року, школярка Грета Тунберг розпочала незвичайний протест. Замість відвідування шкільних занять вона щодня приходила під будівлю шведського парламенту в Стокгольмі з плакатом "Шкільний страйк за клімат".

Її страйк привернув величезну увагу світової преси. Цю цікавість підігрівав спірний характер протесту – світ дискутував про те, що важливіше для школярів: публічно декларувати свою позицію або ж справно відвідувати заняття.

Також українці цікавилися, що голова Нацполіції України Сергій Князєв прокоментував інформацію про затримання своєї колишньої дружини на польському кордоні із незадекларованою великою сумою грошей. Вікторія Князєва була за кермом авто, в якому також перебували двоє громадян України і ще один – Хорватії.

Він пояснив, що його екс-дружина вже кілька років є співробітником великої будівельної компанії "Атлант", а кошти були отримані в результаті операції з продажу торгового приміщення у центрі Києва.

Цей запит набрали понад 2 тисяч українців.

Важливими новинами цього дня на Варіантах була інформація про те, що:

- львівські депутати проголосували за звернення щодо відставки Василя Віконського;

- львівська міськрада продає приміщення на вул. Пекарська, 95 за 2,4 млн грн;

- львівська міськрада скасувала закупівлю з реставрацію пам'ятки архітектури на вул. Руській, 20;

- Василь Віконський доручив провести службове розслідування щодо перевищення поліцейськими своїх повноважень під час акції у Соснівці й підтвердив, що дав наказ на розгін активістів;

громадські активісти увірвалися у приміщення Львівської ОДА, де проходила апаратна нарада голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, та закликали Василя Віконського написати заяву на звільнення через події у Соснівці.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.