Новини

Освіта

«Самопоміч» збирає досьє на дітей» - Кужелюк

«Самопоміч» збирає досьє на дітей» - Кужелюк

vgolos.com.ua

«Самопоміч» збирає досьє на дітей» - Кужелюк

Середа, 25 квітня 2012, 14:10

Проведення соціологічного опитування про стан здоров’я львівських школярів ГО «Самопоміч» - це створення бази даний на всіх учнів, яку потім використають для невідомих цілей, - повідомив депутат Львівської міськради Юрій Кужелюк.

За його словами, називати такий збір даних соціологічним опитуванням неможна, оскільки для виявлення тенденцій про стан здоров’я школярів у Львові достатньо провести анкетування серед 1000-2000 респондентів, а не опрацьовувати масив у 67 000 анкет. Будь-яке соціологічне опитування передбачає анонімність, а прізвище респондента фіксувати не можна навіть при його добровільному бажанні.

«Мета начебто благородна – турбота про здоров’я дітей. Однак там є такі питання, про які має право знати тільки лікар, а не якась громадська організація, навіть якщо вона діє спільно із чиновниками ЛМР. Очевидно, що іде мова не про опитування для визначення тенденцій, а про створення бази даний на всіх учнів для невідомих цілей, можливо, для підняття упалого після транспортної реформи рейтингу міського голови. Бо інакше, чому програмою покращення здоров’я дітей займаються не професійні лікарі, а невідомі люди з громадської організації, які нічого спільного не мають ні з медициною, ні з педагогікою.», - додав Юрій Кожелюк.

Нагадаємо, у п’ятницю, 20 квітня, всі директори шкіл отримали від районних відділів освіти вказівку роздати дітям отримані анкети з питаннями про їхній стан здоров’я. Заповнені батьками анкети школи мали здати до сьогоднішнього дня – 25 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.