Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Вівторок, 8 жовтня 2019, 13:58

Українська формула миру – спочатку безпекові процеси, потім політичні – Крулько

Україні важливо не вестись на написані у Кремлі формули, а вибудовувати свою, яка будь-який сценарій зможе підпорядкувати українським інтересам.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Протистояння» на телеканалі NewsOne, передає прес-служба партії.

За його словами, українська формула миру передбачає виведення з Донбасу російських військ, відновлення контролю за кордоном з Росією, повернення дії українських законів, повернення вимушених переселенців до своїх домівок і право власності на майно.

«Лише потім перейти до політичного процесу та виборів за українськими законами. Позитивний висновок ОБСЄ – має стати реперною точкою для початку тимчасової дії закону про особливий статус Донбасу на час відновлення. Чому тимчасової? Бо якщо піти в особливі статуси, то завтра їх захочуть Закарпаття, Буковина, Львівщина, Одещина тощо. І це буде не Україна», – уточнив політик.

За оцінками народного депутата, зараз Україна та її президент опинились у ситуації цугцвангу, коли кожен наступний крок може призвести до ще більшої помилки.

«Україні намагаються «нав’язати» інтереси Кремля, які зводяться до припинення існування Української держави і перетворення її на свою колонію. Маємо не допустити цього! Тому політичний процес має йти за безпековим, а не навпаки. Це і є українська формула миру, на якій наполягає «Батьківщина» і, якою має оперувати Президент України у нормандському форматі», – підсумував народний депутат.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.